Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola
 
 
 

do Jara

Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  - do Jara

Celou zimu máme co dělat!

Na konci roku shromažďujeme obrazové reportáže a fotoknihy. Zapisujeme nové hry a manuály. Strukturu výcviku i tréninku pro rodiče a jejich děti. Nakonec vyprávíme příběh roku a odtajňujeme DENÍK.

Na začátku roku už známe NOVÉ TÉMA a třídíme připravené podklady a poznámky a přání a nápady. Jsou to i naše dětská letecká přání! Většinou u toho probíhá i vývoj nových pomůcek, projektů a výkresů.

Únor je komunikační. Je určený podle dětského leteckého zápisníku AeroLogBook. Ten má v celoročním plánu na únor kontaktování rodičů, škol, trenérů. Stavíme kalendář, diáře, akce.

V březnu je to měsíc knihy! Takže weby, knížky, učebnice. A vyhlašujeme další ročník SBÍRKY LETECKÝCH MAP po aktualizaci ŘLP-ICAO situace. Recyklace je určená pouze pro hru! Piloti musí mít aktuální a platné mapy.

V dubnu startují práce na areálu letiště a komunitní zahradě pro pěstování dobrot a květin. Je to součást tréninků fyzické zátěže, práce s gravitací a do toho už prvních pokusů o hry s padáky, draky, letadly.

V květnu PRVNÍ VÍKENDOVKA! Od pátku večera až do neděle. Program podle tématu měsíce Aero Junior + pohádkového Království vzduchu, aby se zapojily i holčičky a odnesly si svá křídla, tvoření a zážitky.

V červu DĚTSKÝ LETECKÝ DEN PRO PLYŠÁKY. Nečekejte velkou air-show. Bavit se mají hlavně děti a jejich mazlíci. Větší děti a junioři už jsou v týmech pořadatelů a trenérů a noví rodiče s jejich dětmi jsou buď hosté veřejné akce, nebo naši kolegové.

V červenci je to 4dny za odměnu a pro setkání se živly a OK-strážci. Tedy lidmi, kteří létání mají jako poslání. Buď zde na letišti nebo výlet na jiná letiště. Zveme i hosty a dětské tábory z okolí. Zároveň budujeme, pečujeme, trénujeme.

V srpnu je v plánu cestování. Vždy je to plné překvapení. A více odpočinku a setkávání se zajímavými lidmi, legendami, učiteli. Blíží se rok příparavy našeho leteckého muzea o speciálních leteckých pracích.

V září nebo na přelomu prázdnin a školy se bude opět jezdit po runwayi. Tedy až po západu sluníčka! 2hodiny maraton okolo letiště na šlapadlech, odstrkovadlech a pak večeře na ohni...

V říjnu velké téma draci! Pokaždé je to loterie. Bude / nebude foukat?! Co déšť? No my už máme tradici v tom, že zabavíme děti i v holínkách! A většina draků je dnes už z umělých materiálů, co vydží ledacos.

To vše je potřeba vytvořit a rozplánovat do jara...

 
Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  - Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  - Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  -