Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola
 
 
 

4 živly a letiště ČR

Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  - 4 živly a letiště ČR

Začalo to 4 živly a o existenci toho pátého není třeba diskutovat. Je to podobná situace jako když "nejde blbci vysvětlit, že je blbec" .

Smiřme se s tím. Prostě existují limity poznání, vědy, techniky, fyziky. Díky dětem, jejich nevysvětlitelným přáním, příběhům a poselstvím jsme museli změnit přístup. Připravit se na nepředstavitelné. Bylo nás v České republice několik týmů. V roce 2015 došlo na setkání výzkumných týmů , které byli ve svém poznání nejdále. Dokonce byla ověřena metoda léčení vyššími rychlostmi vzduchu a přímého kontaktu s ním. Ať už bezmotorové verze létání nebo vrtulovými pomocníky.

2017 STOP! Stop informacím, které byli ohroženy zneužitím . Včetně aeroterapie. Komerčním, vojenským i jiným. Dohoda trvá dodnes. Pokusy o založení skutečných školek na letištích ztroskotali. Důvodem byl extrémní strach z nových členů, nových lidí, nových možností, nových finančních toků a nepřipravenosti leteckého personálu i vzdělávacího systému na cokoliv NOVÉHO. Proč?

Přítomnost dětí a jejich rodičů poukázala na žalostný stav instruktorů, klubů, aeroklubů i trápení okolo pozemkových map, infrastruktury, pravidel a předpisů. "Rodový systém" ovládání občanských sdružení a neschopnost komunitního života. Útoky mezigenerační i nevraživost mezi odbornostmi, které si "překážejí". Boj o vzdušný prostor. Ten třídy G a E a ATZ . Včetně ataků ostatních hranic CTR, TMA. Snílci & Profíci se ale mezi sebou informovali o novinkách. O vývoji. Rozdělili si přirozeně zóny vlivu i témata. Proč?

Část odborníků jsou totiž "děti" z devadesátých let , které se díky přístupu a možnostem jejich rodičů dostali k leteckých sportům hluboko pod oficiální věkovou kategorií stanovenou na 15let. Přitom samo trenérské vzdělávání a instituce pracují s informací o hranici 9let. To umožnilo jejich jiné myšlení, jiný přístup k profesionalitě, hierarchii, autoritám a také řízení svého rozvoje i rozvoje svých týmů. Jako děti "rostli ve hře" nikoliv "škole", která přirozeně časem nahradila hru.

Víc už je určeno jen pro rodiče instruktory, kteří se chtějí učit společně se svými dětmi. To oni je znají a mohou jim tu jedinečnou možnost poskytnout. Je to jejich zodpovědnost a naše povinnost jim naší zkušenost předat vhodným způsobem.

 

Odkaz:
http://www.four-elements.cz

 
 
Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  - Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  - Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  -