Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola
 
 
 

Armáda ČR

Mír je dobře odvedený obchod a boj je tedy nerovnováha v hodnotách!

Co vlastně budoucí piloti potřebují? A budou ještě potřeba? Určitě! Kdy se bojí nejvíc? Stíhači versus nebo plus ostatní? Kdo zachraňuje Piloty? Bez koho se neobejde žádný pilot? Kam chodí pro svou sílu a odvahu? Jak jim udělat radost? Co na to bezpilotní? Soutěž technologií? David a Goliáš. My víme, že taky hledají odpovědi! Proto spolupracujeme hlavně s instruktory létání, kteří již varují a apelují na posun k nižším věkovým skupinám.

Pro koho vlastně pracujeme? To ukáže blízká budoucnost. Zatím lze uvést příklad k zamyšlení všem, kteří si tuto otázku položili. Výzkum i vývoj lidského myšlení je určen buď k jeho ovládání nebo rozvoji. Motivací je vždy vítězství a to má buď obranný nebo útočný charakter. V civilním i vojenském podání se hraje o čas a jde později také o záchranu hodnot. Tedy něco jako souboj s nerozumným chováním. V naší misi je ochrana přírodních zdrojů.

Nikdy není pozdě na to začít. Například se zapojit do projektů, které sledují podobné cíle. Mnoho odborníků podceňuje svou roli v systému a proto existují i neziskové organizace financované z jiných zdrojů a jsou podporovány vlastní iniciativou, projekty a školením přímo od koncových uživatelů jejich služeb. V dobách před rokem 1989 bylo létání výběrovým sportem. Přesto i těch dobách existovali produkční projekty, kdy si letci pomáhali společnou reálnou prací! Nikoliv jen podporou státu nebo sporzorstvím.

Také proto jsme hledali způsob, kde propojit svět pilotní a bezpilotní a nacházeli jsme různé mezioborové inspirace. Jednou z nich je i záměr pro projektové vzdělávání dětí z leteckých rodin a dětí bez rodičovské pouze ústavní péče. Má-li však být naplněna naše mise, pak je potřeba do procesu vzdělávání zapojit práci, gravitaci, komunikaci, výzkum. Takovým je i projekt "Letíme do života". Je projektován pro výběr již plnoletých zájemců o létání a práci v projektech ochrany přírody. Proto bude nutné použít i zkušenosti našich vojenských kolegů a dalších výzkumných organizací.

Dětský trénink je nenahraditelná součást práce s talentem a nejlepším potenciálem a vztahem k Přírodě a jejím zákonům. Létání je způsob, jak si to můžeme znovu plně uvědomit. Ještě jeden příklad? Pilot vrtulníku, který letí pro vás nebo někoho z vaší rodiny. Kamkoliv...nebo dokonce kdykoliv? Kolik si přejete, aby měl natrénováno? My jsme si už několikrát v životě troufli nabídnout AČR spolupráci. Jsme potomci SVAZARMu. Inovace v oblasti lidského potenciálu je schopnost lepší obrany. Sebe, nebe i rodné země. Včetně Země.

 
Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  - Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  - Letecká školka - letecká školka, talentované děti, juniorský program, okřídlení strážci, trenérská škola  -